چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
مهلت ارسال مقاله به همایش ملی «کتابخانه های تخصصی: مسائل، فرصت‌ها و رویکردها» تمدید شد
1396/10/18

به گزارش روابط عمومی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه خوزستان، دکتر منصور کوهی رستمی دبیر اجرایی «همایش ملی کتابخانه های تخصصی: مسائل، فرصتها و رویکردها» اعلام کرد با توجه به استقبال و درخواست زیاد اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و کتابداران، مبنی بر تمدید مهلت ارسال مقالات، طبق تصمیم کمیته علمی و اجرایی همایش، مهلت ارسال مقالات تا روز جمعه، 6 بهمن ماه 1396 تمدید شده است.

وی افزود: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و به منظور اجرای هرچه بهتر همایش امکان تمدید مجدد مهلت ارسال مقالات به هیچ وجه مقدور نیست. لذا از علاقه مندان درخواست می شود تا تاریخ تعیین شده نسبت به ارسال آثار خود اقدام نمایند. امید است با استقبال پژوهشگران و بویژه کتابداران کتابخانه های تخصصی شاهد همایشی علمی و اثرگذار در یکی از اصلی ترین حوزه های مغفول کتابخانه ها، یعنی کتابخانه های تخصصی باشیم و مسائل، فرصتها و رویکردهای این نوع کتابخانه ها را مورد بررسی علمی قرار دهیم.

کوهی رستمی در پایان از تمامی پژوهشگران و علاقه مندان درخواست کرد نسبت به تدوین و ارسال مقاله های خود بر اساس چارچوب‌های مربوطه از طریق وب سایت همایش به نشانی  www.hamayesh.klisa.ir اقدام نمایند. همچنین برای دریافت آخرین اخبار میتوانند علاوه بر وب سایت، به عضویت در شبکه های اجتماعی آن به آدرس http://telegram.me/khouzlisa  درآیند و یا با شماره ۰۹۳۶۳۲۵۰۴۳۲ یا ۰۶۱۳۳۳۶۵۷۱۶ تماس حاصل فرمایند.